SZC logo

Baranya Vármegyei Szakképzési Centrum

OM kód: 203049/002 (technikai: 520335) | 7720 Pécsvárad, Vak Béla utca 8.

Intézmény logo

Baranya Vármegyei SZC II. Béla Technikum és Kollégium

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2023. máj. 26.


Szabóné Debreceni Erzsébet

  SPORTVERSENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEINK a II. félévben

  Lábtoll-labdában és atlétikában is jeleskedtünk

  SPORTVERSENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEINK a II. félévben

  2023. április 4-én Mohácson megrendezett Országos Lábtoll-labda Diákolimpiai Döntőn 22 iskola 40 lány és 75 fiú diákja versenyzett, sokszor felnőtt szintű játékkal izgalmas és fordulatos meccseket játszva. Az V. korcsoportban iskolánk a Baranya Megyei SZC II. Béla Technikum és Kollégiumot képviselve Troszt Fanni (10.A), Erdei Andrea (10.A), Pintér Zsuzsanna (10.B) és Török Titánia (10.B) a megyei I. helyezés után az országos versenyen is megszerezték az I. helyet. A fiú csapatoknál a Varga Balázs (9.A), Faulhábert Gergő (9.A), Botka Hunor Levente (9.A), Kaposi Gábor (1/9), Witzl Viktor (1/9), alkotta csapat a megyei I. hely után az országos döntőben V. helyen végzett. Egyéni versenyszámban Troszt Fanni a megyei I. helyezése után az V. helyet, míg Varga Balázs megyei I. helyezése után az országos versenyen a VIII. helyet szerezte meg.

  2023.március 28-án megrendezésre kerülő atlétika mezei futás Diákolimpia Megyei Döntőjében iskolánk diákja, Gonda Jázmin (10.B) az I. helyen végzett, és bejutott az országos döntőbe, ahol 176 versenyző közül a 27. helyet szerezte meg.

  2023. április 25-26-án megrendezésre kerülő atlétika egyéni és váltó bajnokság Diákolimpia Megyei Döntőjében iskolánk diákja, Gonda Jázmin 400 és 200 méteres síkfutásban I. helyezést, Horváth Adrienn magasugrás versenyszámban I. helyezést, Erdei Andrea 400 méteres síkfutásban III. helyezést kapott. A 4X400 méteres váltó, Gonda Jázmin (10.B), Erdei Andrea (10.A), Horváth Adrienn (10.B), Nagy Barbara (10.A) összeállítású csapata, III. helyezést ért el.

  Lábtoll-labda Diákolimpia Országos döntő I.hely Lábtoll-labda Diákolimpia Országos döntő V. hely Troszt Fanni Lábtoll-labada Diákolimpia Országos döntő V. hely
       
   
  Lábtoll-labda Diákolimpia Megyei döntő I. hely Lábtoll-labda Diákolimpia Megyei döntő I. hely  
       
  Atlétika 200m és 400m Diákolimpia Megyei döntő I.hely Gonda Jázmin Gonda Jázmin Atlétika mezei futás megyei döntő I. hely Atlétika 4X400m Diákolimpia Megyei döntő III. hely

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Elballagtak a szakképző 3/11. osztály diákjai

  Elballagtak a szakképző 3/11. osztály diákjai

  Pék-cukrászok és rendészeti őrök búcsúztak az iskolától

  2024. máj. 16.


  Apaceller-Czigola Orsolya

  Az idén is volt Rendőrnap

  Az idén is volt Rendőrnap

  Számos program várta az érdeklődő diákokat

  2024. máj. 14.


  Apaceller-Czigola Orsolya

  Játékkészítésben az első helyet szerezték meg diákjaink

  Játékkészítésben az első helyet szerezték meg diákjaink

  A Baranya vármegyei játékkészítő projektverseny győztese lett az ARMY5 csapat

  2024. máj. 9.


  Apaceller-Czigola Orsolya


  Partnereink

  SZC logo

  Baranya Vármegyei Szakképzési Centrum


  Baranya Vármegyei SZC II. Béla Technikum és Kollégium

  7720 Pécsvárad, Vak Béla utca 8.

  Telefon: +3672465030

  E-mail: titkarsag.bela2@gmail.com

  OM azonosító: 203049/002 (technikai: 520335)


  2024Baranya Vármegyei SZC II. Béla Technikum és Kollégium